Acil Yerleşim Yapıları

SATANLAR

Acil Yerleşim Yapıları

Ülkemiz deprem kuşağında yer alması, sel, heyelan, tsunami gibi doğal afetler olduğunda Acil Yerleşim Yapılar yapılması gerekmektedir. Özellikle Türkiye’nin mazlum ve mağdurların yanında olmasından kaynaklanan politikası vesilesiyle, Satanlar Prefabrik olarak bize de görev düşmektedir. Acil durumlarda Prefabrik Acil Yerleşim Yapılar yapmak firmamızın en önemli işlerinden birisidir. Gerek yurt içi ve yurt dışı acil prefabrik yapılar gerekmektedir. Zaman çok önemlidir. Satanlar Prefabrik olarak hızlı ve ekonomik çözümler üreterek mazlum ve mağdurlara sıcak yuvalar sunmaktadır. Prefabrik yapı çeşitlerimiz istenilen ebat ve ölçüler isteğe göre tasarlanmaktadır.

Satanlar Prefabrik olarak acil yerleşim modüler yapıları en kaliteli kontrol sistemine sahiptir. Kısa sürede üretim ve modüler yapısıyla kolay nakliye avantajları içerir. Özellikle yangın, sel, deprem, heyelan gibi doğal afetlerde, modüler tasarımlı Satanlar Prefabrik, sığınmacı mülteciler için hızlı kurulum yapılar, acil yerleşim üniteleri ve mülteci kampları için en ideal çözümler üretmekteyiz.

Satanlar Prefabrik olarak, prefabrike acil yaşam ünitelerinin kurulumu beton zemin üzerine gerçekleştirilmektedir. Ancak uygun olmayan zeminler için, Yonca evler şaseli ( bina alt zeminli) olarak da üretilmektedir. Satanlar Prefabrik olarak bina konfor şartları ve detayları zor şartlar düşünülerek tasarlanmıştır. Gayemiz, en hızlı bir şekilde ihtiyaç sahiplerinin barınma problemini çözmektir.