Şantiye Binaları

SATANLAR

Şantiye Binaları

Satanlar Prefabrik olarak hızlı ve son teknolojik imkânlarla kolay kurulumu olan Prefabrik Ofis konutlarımızla hizmetinizdeyiz. Özellikle kurulumdan sonra da garanti şartları çerçevesinde teknik destek vermekteyiz. Prefabrik ofis binaları, prefabrik ev, prefabrik ofisler yapmaktayız.

Prefabrik Şantiye Binaları Fiyatları: En ekonomik, en hesaplı şartlarla prefabrik ofisler kurmaktayız. Bizden teklif almadan Prefabrik şantiye binaları kurmayınız.

Prefabrik İşyeri Fiyatları: En ekonomik, en hesaplı şartlarla prefabrik ofisler kurmaktayız. Bizden teklif almadan Prefabrik şantiye binaları kurmayınız.

Uzun ömürlü şantiye yapılarımız demonte özelliği sayesinde proje tamamlandığında farklı yerlere kolaylıkla nakledilebilir.
Satanlar Prefabrik, şantiyelerde ve konut projelerinde satış ofisi ve idari ofis olarak da kullanılabilir.
Satanlar Prefabrik olarak, şantiye yapılarımız kullanım yerine ve müşterilerimizin tercihine göre sandviç panel sistem (sac – strafor – sac) veya fibercement pres panel sistem duvar panellerinde üretim yapılabilir. Satanlar Prefabrik, tek katlı veya iki katlı planlarda, kurulum yerine ve kullanıcı sayısına göre istenilen büyüklükte uluslararası yaşam alanı standartlarında güvenli ve hızlı üretim yapılabilir.
Satanlar Prefabrik, şantiye yapılar tek veya iki katlı olabilmektedir. İklim şartlarına uygun olarak tasarlanıp ve kolaylıkla sökülebilen, taşınabilen ve monte edilebilen esnek tasarımı, hızlı üretim ve hızlı kurulum kolaylığıyla ekonomik sağlam yapılardır.
Satanlar Prefabrik, iç tesisatı standart bir ofisin gerektirdiği tüm elektrik ve ısı donanımına sahip olması sayesinde kullanımı rahattır. İstenildiği takdirde tabela ve reklam gereçleri konabilir.
İşyerinin içerisinin aydınlatması ve klima düzenekleri müşterinin isteklerine göre ofisin herhangi bir yerine konabilir.