Tek Katlı Evler

SATANLAR

Tek Katlı Evler

Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda tek katlı prefabrik evler yapmaktayız. Farklı plan ve iç dekorasyonla sizlere hizmet vermekteyiz. Tek katlı prefabrik evlerimiz, iç döşemeden dış cephe kaplamasına kadar özgün, konforlu prefabrik evleri yapmaktayız.

Prefabrik Ev Fiyatları: Tek katlı prefabrik evler, modellerine ve kullanılan malzemenin özelliğine göre farklı fiyatlarla sizlere sunulmaktadır.

Satanlar Prefabrik olarak sizlere düşük fiyatlarla yüksek kalite standartlarıyla sunmanın mutluluğunu yaşamaktayız. Detaylı bilgi almak için bizimle irtibata geçiniz.

Prefabrik Ev Modelleri: Türkiye’nin birçok şehrinde satanlar prefabrik ev modellerimiz tercih edilmeye başlandı. Satanlar Prefabrik olarak ürettiğimiz prefabrik ev modelleri ve prefabrik villa modelleri hem ekonomik, hem hızlı kurulum özelliğiyle, müşterilerimizin tercih sebebidir. Satanlar Prefabrik konutlarımız, Türkiye’nin birçok bölgesinde güvenle kullanılmaktadır. Kalitemizle her mevsim iklim şartlarına uygun ürettiğimiz konutlarla müşteri memnuniyetini esas almaktayız.