Askeri Binalar

SATANLAR

Askeri Binalar

Prefabrik Askeri Binalar | Satanlar PrefabrikÜlkemizde veya yurt dışında fark etmez, her türlü iklim ve coğrafyada kısa ya da uzun sürecek askeri konaklamalarda Satanlar Prefabrik binalarını tercih edebilirsiniz. Prefabrike askeri yapılar, büyük kamplardan oluşmaktadır. Prefabrike askeri yapıları, en kısa sürede yapılıp montajlanması sayesinde pratik çözümler sunmaktayız. Satanlar Prefabrik olarak gerek ülkemizde ve gerekse yurt dışında yemekhanelerden yatakhanelere, nizamiyeden lojmanlara WC, duşlardan, sosyal tesislere, spor alanlarından, depo ve hangarlara, ibadethanelere kadar her türlü projede hizmet vermekteyiz.

Satanlar Prefabrik olarak yapmış olduğumuz Prefabrikler, dünyanın değişik bölgelerinde BM Barış Gücü ve NATO gibi askeri birliklerinin konuşlandırılmasında da kullanılmaktadır. Satanlar Prefabrik olarak yapmış olduğumuz Prefabrikler modüler olmasıyla birlikte, başka mekânlara birçok defa sökülüp takılma imkânı vermektedir. Özellikle sürekli yer değiştiren askeri birliklerin kullanımı için ideal prefabrik yapılardır. Satanlar Prefabrik birçok alanda kullanıldığı gibi askeri yapılarda da hızı, pratikliği ve kalitesiyle tercih edilmektedir.

Satanlar Prefabrik askeri yapılar esnek yapısıyla, deprem, sel, heyelan gibi doğal afetlere dayanıklıdır.

Satanlar Prefabrik askeri yapılar, kaynaksız, vidalı sistem teknolojisi kullanılarak üretilen ürünlerimiz, askeri prefabrik binaları kısa sürede demonte üretimle kısa zamanda hizmete sunulmaktadır.