Yatakhaneler

SATANLAR

Yatakhaneler

Prefabrik Yatakhaneler her alanda kullanılmaktadır. Satanlar Prefabrik olarak, inşaat, petrol istasyonları, sektörlerin kamplarından, maden ocakları, yol yapım şantiyeleri, askeri tesisler, spor müsabakalarının yapıldığı farklı mekânlarda, dağ başı turistik tesislerde, fabrikalarda, sosyal tesislerde, izci kamplarında bu gibi birçok alanda Prefabrik Yatakhaneler kullanılmaktadır.

Dinlenmeden kalkan bir insan mutsuzdur ve umutsuzdur. Çalışmak, üretmek istemez. Agresif olur etrafına huzursuzluk aşılar. Çevresi için stres oluşturur bu tür insanlar. Yorgun insan üretkenliği azaltır, yaşam kalitesine bağlı motivasyonu kaybolur. Bunun çözümü Prefabrik Yatakhanelerin konforlu, yaşam standartlarına uygun olması gerekir. Satanlar Prefabrik olarak bu konforu sağlamayı taahhüt etmekteyiz.

Satanlar Prefabrik olarak işçi yatakhaneleri isteğe göre tek veya çift katlı olarak üretilebilmektedir. Prefabrik Yatakhanelerimiz, yüksek ses ve ısı mukavemetine sahiptir.
Satanlar Prefabrik yatakhaneler uzun ömürlü olmasının yanında kolay kurulması ve düşük maliyetli olması sizlerin tercih sebebi olacaktır.
Satanlar Prefabrik şantiye binalarında ülkemizde ve dünyada kalitesiyle tüm hava şartlarına uygun üretilen prefabrik şantiye binalarımız uluslararası kalitededir.
Satanlar Prefabrik Yatakhanelerimiz; yanmaz birinci sınıf hammaddeden üretilen şantiye yatakhaneleri güven ve konforu birlikte sunmaktadır.
Satanlar Prefabrik olarak özel istekler için yeni proje çalışması yapılabilir. Diğer binalarımızdaki gibi prefabrike yatakhanelerimiz de birden fazla kullanıma imkân vermektedir.