Kurumsal

20 Yıllık Tecrübe

Satanlar Prefabrik

Satanlar Prefabrik siz değerli müşterilerimize Prefabrik yapı ve Çelik Konstrüksiyon sektöründe Türkiye’nin 81 ilinde hizmet vermektedir.
Prefabrik ev, ofis, kabin, şantiye binaları isteğinize göre kaliteli, dayanıklı, her bütçeye uygun, hem de kısa zamanda teslimatıyla sizlere sizler için ekonomik çözümler sunuyoruz…

Satanlar Prefabrik yapılarda prefabrik ev ve prefabrik konutların yanı sıra prefabrik modeli olarak son derece modern ve güvenli prefabrik villalarda üretmektedir. Prefabrik ofis ve prefabrik şantiye binaları da firmamızın üretimleri arasında yer almaktadır. Karar vermeniz durumunda sizin de güzel, konforlu ve güvenli bir prefabrik bir ev veya villanız olabilir. Hem de 10-15 gün gibi çok kısa bir sürede. Beğendiğiniz bir prefabrik modelini modern tesislerimizde ön üretimini gerçekleştirip istediğiniz mekanda profesyonel ekibimizle kurulumunu gerçekleştiriyoruz.

Misyonumuz

Çevre koruma bilinciyle davranarak örnek projeler ile bu bilinci yayarak prefabrik sektöründe önder bir yapı firması olmaktır.
Dünya Sürdürülebilir Kalkınma İş Konseyi (WBCSD), sürdürülebilir kalkınmayı şöyle tanımlıyor: “İş dünyasının ve insan yaşamının gereksinimleri ile doğal kaynakların sürdürülebilirliği arasında denge kurularak; ekonomik, çevresel ve toplumsal boyutlarıyla bugünden geleceğe uyumlu bir planlama yapılmasını amaçlayan bütünsel bir yaklaşım”. Karşılıklı güven ve saygının hâkim olduğu insan kaynakları ile en iyi niteliklere sahip insan gücünü istihdam etmeyi sağlamak.

Vizyonumuz

Kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimseyen, doğruluk ve güveni en önemli değerleri olarak koruyan Satanlar Prefabrik kuruluşundan bu yana “insana saygı” ya dayanan yönetim anlayışı ile gerek taahhüt ederek yürüttüğü prefabrik işleri ile gerekse ürettiği konut projeleri ile sektörün saygın şirketleri arasında adını farklı bir konuma yerleştirmiştir. Satanlar Prefabrik istihdamdan işletmeye kadar her şey vizyon ve değerler tarafından tanımlanır.

Kalite Politikamız

Prefabrikte tercihini SATANLAR’tdan yana kullananlar için kalite, bir ayrıcalık değil, üretimin standardize edilmiş halini ifade etmektedir. Bu doğrultuda firma üst yönetimi, daima kalite iyileştirme çalışmalarına ağırlık vermektedir. Bunu, kendi öncelikli sorumluluğu olarak benimsemekte ve operasyon kurgusunu bu çerçevede planlamaktadır. Üst yönetimin belirlediği esaslara dayandırılarak oluşturulan sistematiğin içine bir sonraki adımda tüm şirket personeli dahil edilmektedir. Bu faaliyetin gerçekleşebilmesi için tüm çalışanlar teşvik edilmekte ve büyük bir ekip ruhu asla dağılmayacak bir düzenle kurulmaktadır.

Kalite standartlarını yukarılara çıkarmak için kendisine sağladığı bu elverişli ortama ek olarak NURİŞ, bu alandaki tüm çalışmalarını eğitimle desteklemektedir. Kalite iyileştirme çalışmalarının en önemli unsuru olan eğitim konusunu, tüm çalışanları için gereklilik haline getirmektedir. Bu sayede üst yönetimden başlayan ve tüm çalışanları içine alan sağlam bir üretim sistemiyle, her şartta çevreye ve topluma faydalı, hatasız üretim sağlanabilmektedir.

+
0
Yılı Aşan Tecrübe
+
0
ile Hızlı Teslimat
+
0
Prefabrik Yapı Çeşidi
+
0
Başarılı Proje