Çözümler

SATANLAR

Prefabrik Evler

Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda prefabrik evler yapmaktayız. Farklı plan ve iç dekorasyonla sizlere hizmet vermekteyiz. Prefabrik evlerimiz, iç döşemeden dış cephe kaplamasına kadar özgün, konforlu prefabrik evleri yapmaktayız.

Prefabrik Ev Fiyatları: Tek katlı prefabrik evler, modellerine ve kullanılan malzemenin özelliğine göre farklı fiyatlarla sizlere sunulmaktadır.

Satanlar Prefabrik olarak sizlere düşük fiyatlarla yüksek kalite standartlarıyla sunmanın mutluluğunu yaşamaktayız. Detaylı bilgi almak için bizimle irtibata geçiniz.

Prefabrik Ev Modelleri: Türkiye’nin birçok şehrinde satanlar prefabrik ev modellerimiz tercih edilmeye başlandı. Satanlar Prefabrik olarak ürettiğimiz prefabrik ev modelleri ve prefabrik villa modelleri hem ekonomik, hem hızlı kurulum özelliğiyle, müşterilerimizin tercih sebebidir. Satanlar Prefabrik konutlarımız, Türkiye’nin birçok bölgesinde güvenle kullanılmaktadır. Kalitemizle her mevsim iklim şartlarına uygun ürettiğimiz konutlarla müşteri memnuniyetini esas almaktayız.

SATANLAR

Prefabrik Yapılar

Prefabrik evlerin depreme dayanıklı olması en önemli özelliktir.
Dört mevsim iklim şartlarına uyumu önemlidir. Bu konuda bölgeden bölgeye ayrıntılarda birtakım farklılıklar oluşmaktadır.
Kışı ağır geçen bölgelerde kar ağırlığı ya da rüzgâr hızı değeri de prefabrik ev yapımında dikkate alınmalıdır.
Prefabrik evlerin dış duvar ısı yalıtım katsayısı ile iç duvar ısı yalıtım kat sayısı son derece önemlidir. Özellikle yoğun kış yaşanan bölgeler için ya da yaz ayları çok sıcak geçen bölgeler için bu şekilde yer alan teknik özellikler çok önemlidir.
Satanlar Prefabrik olarak çatı ısı yalıtım kat sayısına önem veriyoruz ve iklim özellikleri bakımından bakılmalıdır.
Prefabrik evlerin çatı sistemi, pencere doğramaları ve merdivenler, tavan kaplamaları, iç-dış kapılar, pencereler, boyalar gibi ayrıntılar da prefabrik evlerin teknik özelliklerindendir.
Prefabrik evlerin, elektrik tesisatı, sıhhi tesisata bağlı olarak iç ve dış bağlantılar da teknik özellikleri arasındadır.
Prefabrik evlerin olumsuz yönleri şunlardır; ömrü, betonarme yapılara göre daha kısadır.
Prefabrik evlerin bir sıkıntısı da çatı akması ve yağmur suyu alma gibi problemleri oluyor. Bu tür problemler ancak çatının tamamen monte edilmesi ve yalıtımının iyice yapılmasıyla çözülebiliyor.
Prefabrik yapıların dezavantajları şunlardır; Prefabrik evler, şiddetli rüzgârlara karşı dayanıklılığı betonarme yapılara kıyasla daha az oluyor. Prefabrik evler monteli parçalardan oluştuğu için rüzgâr biraz daha zorlayabilir. Bu sebeple aşırı fırtına yaşanan bölgelerde prefabrik evlerin kullanılması tavsiye edilmemektedir.

SATANLAR

Konteynerler

Büyük İnşaat firmalarının projelerinde ilk tercihi Satanlar Prefabrik ürettiği mükemmel konteynerler, hızlı kuruluma sahip ofis ve şantiye konteyner yapıların lider markası Dünya’nın önde gelen projelerini gerçekleştiren büyük inşaat ve yapı firmalarının tercihi.

Kaynaksız üretim teknolojisi, hızlı imalatı ve yerinde hızlı kuruluma sahip şantiye mobilizasyonu binalarıyla projelere hız kazandırıyor. Konteyner yapılarıyla zamanla yarışan projeleri süreli temrin baskısından kurtarıyor. Satanlar Prefabrik Konteyner yapılarını tercih eden markalar projelerine en hızlı şekilde start veriyor zamandan ve rekabetten kazanıyor. Türkiye’nin ilk özel üst segment konteyneri : Kaynaksız cıvata somunlu ve geçmeli sisteme sahip konteyner yapılarımız 5 cm sandviç panel duvar ve çatı sistemine sahip. 125 mm kalınlıktaki özel kenetli sızdırmaz çatı sistemiyle benzersiz.

Uzun ömür, zindelik veren konfor ve çok sayıda öne çıkan üstünlüğüyle Türkiye’nin ve Dünya’nın büyük projeler gerçekleştiren yapı markalarına çözüm ortağı oldu. Satanlar Prefabrik 12 metreye kadar istenilen ebatlarda uygun konteyner modelleri üretilebilmektedir.

SATANLAR

Kabinler

Farklı beklentilere özel modüler kabin çözümleri Satanlar Prefabrik uzmanlığıyla size özel. CTP üretim sistemine sahip polyester kabin modeliyle 3 m2’den 50 m2’leri bulan farklı ölçülerde kullanıma hazır yapılar üretiliyor. Çoğunlukla bekçi kulübesi kullanımı tercihlerine yönelik üretilen panel kabin modeli ile 135×135 ölçüden 260×260 ölçüye kadar üretim gerçekleştiriliyor. 260×260 panel kabin işçi şantiye kamplarında yatakhane kabini olarak da ilgi görüyor. Kullanıma hazır sevk edilebilmesi kabinlerin temel avantajını oluşturuyor. Yapılar elektrik tesisatından su tesisatlarına kadar hazır sevk ediliyor. Üstelik her kabin ebatları özel elektrik ve su tesisatları özel projelendirilmiş durumda. Diğer modüler kabin modeli ise lüks sekmentiyle öne çıkan Metropol Kabin. Metropol kabin marka adıyla firmasının tescilli üretimidir. Bu özel yapı ile daha lüks güvenlik kabini beklentilerinin en iyi şekilde karşılanması hedeflenmiştir. Bu doğrultuda geliştirilen bu özel kabin kısa sürede beklenen ilgiyi görerek farklı alanlarda tercih edilmeye başlandı. Bu özel kabin daha çok holding merkezleri, elçilik ve konsolosluklar, özel toplu konut siteleri gibi mekanlarda güvenlik kulübesi tercihi için kullanılıyor.

Prefabrik Yapı ve Konteyner

Hızlı üretim, zamanında teslimat, yüksek kalitede üretim ve satış sonrası servis hizmetlerimiz ile üst düzey hizmet veriyoruz.